
Free Shipping
On orders over $50
Quality Guaranteed
Manufacturer backed
30-Day Returns
Hassle-free returns
Cabin Air Filter MAHLE® cabin air filters eliminate exhaust fumes, odors and pollen from air inside vehicles | Cabin Air Filter
| Width | 4.409 in |
|---|---|
| Height | 1.2 in |
| Length | 8.9 in |
| Reusable | No |
| Weight: | 0.25 |
| Transfers : | 1 |
| Alt Inventory: | YES |
| Quantity Required: | 1 |
| Dimensional Weight: | 0.50 |