
Free Shipping
On orders over $50
Quality Guaranteed
Manufacturer backed
30-Day Returns
Hassle-free returns
Engine Air Filter | Air Filter
| Shape | Panel |
|---|---|
| Width | 5.94 in |
| Height | 37 mm |
| Length | 10.63 in |
| Reusable | No |
| Grade Type | Regular |
| Side A Length | 10.63 IN |
| Side B Length | 5.94 IN |
| Marine Approved | No |
| Filter Media Material | Cellulose |
| Weight: | 0.34 |
| Alt Inventory: | YES |
| Quantity Required: | 1 |
| 296 Santa Ana, CA : | 9 |
| Dimensional Weight: | 0.48 |