
Free Shipping
On orders over $50
Quality Guaranteed
Manufacturer backed
30-Day Returns
Hassle-free returns
FILTER, Air | Air Cleaner
| Width | 9.4 in |
|---|---|
| Height | 1.8 in |
| Length | 13.7 in |
| Weight | 0.9 |
| Weight: | 1.28 |
| Transfers : | 3 |
| Alt Inventory: | YES |
| Quantity Required: | 1 |