
Free Shipping
On orders over $50
Quality Guaranteed
Manufacturer backed
30-Day Returns
Hassle-free returns
Pureflow Cabin Air Filter
| Width | 4.41 in |
|---|---|
| Height | 1.18 in |
| Length | 8.86 in |
| Thickness | 1.18 in |
| Filter Media Material | Antibacterial |
| Weight: | 1.51 |
| Transfers : | 6 |
| Alt Inventory: | YES |
| Quantity Required: | 1 |