
Free Shipping
On orders over $50
Quality Guaranteed
Manufacturer backed
30-Day Returns
Hassle-free returns
Pureflow Cabin Air Filter
| Width | 8.82 in |
|---|---|
| Height | 1.14000000000000 in |
| Length | 9.21000000000000 in |
| Thickness | 1.14000000000000 in |
| Filter Media Material | Antibacterial |
| Weight: | 1.51 |
| Alt Inventory: | YES |
| Quantity Required: | 1 |
| 296 Santa Ana, CA : | 1 |