
Free Shipping
On orders over $50
Quality Guaranteed
Manufacturer backed
30-Day Returns
Hassle-free returns
Pureflow Cabin Air Filter
| Width | 10.24 in |
|---|---|
| Length | 8.11 in |
| Thickness | 1.57 in |
| Filter Media Material | Antibacterial |
| Weight: | 0.5 |
| Transfers : | 23 |
| Alt Inventory: | YES |
| Quantity Required: | 1 |
| Dimensional Weight: | 0.71 |