
Free Shipping
On orders over $50
Quality Guaranteed
Manufacturer backed
30-Day Returns
Hassle-free returns
Prime Guard PAF5150 Air Filter | Air Filter
| Width | 7.56 in |
|---|---|
| Height | 52.00 mm |
| Length | 7.84 in |
| Filter Type | Panel |
| Weight: | 0.4 |
| Shipping : | 1 |
| Alt Inventory: | YES |
| Quantity Required: | 1 |
| Dimensional Weight: | 0.68 |