
Free Shipping
On orders over $50
Quality Guaranteed
Manufacturer backed
30-Day Returns
Hassle-free returns
Prime Guard PCF5439 Cabin Air | Cabin Air Filter
| Width | 4.39 in |
|---|---|
| Height | 29.00 mm |
| Length | 8.90 in |
| Quantity | 2 |
| Filter Type | Panel |
| Filter Media Material | Particulate |
| Weight: | 0.6 |
| Shipping : | 1 |
| Alt Inventory: | YES |
| Quantity Required: | 1 |
| Dimensional Weight: | 0.61 |