
Free Shipping
On orders over $50
Quality Guaranteed
Manufacturer backed
30-Day Returns
Hassle-free returns
Prime Guard PCF5519 Cabin Air | Cabin Air Filter1
| Width | 9.29 in |
|---|---|
| Height | 30.00 mm |
| Length | 8.89 in |
| Filter Type | Panel |
| Filter Media Material | Particulate |
| Weight: | 0.73 |
| Shipping : | 4 |
| Alt Inventory: | YES |
| Quantity Required: | 1 |